Galeria SHL M11W na www.jacomoto.prv.pl SHL M11 WKliknij na miniaturę a pokaże się cała galeria:

Krótka historia mojej SHL:
Swoją SHL kupiłem 06.06.2004 roku. Można powiedzieć że to mój ojciec ją kupił z moich próśb;] Otóż kiedyś pierwszy raz spróbowałem jazdy na Romecie (pamiętam był to TYP 100-było to z 5 lat temu a miał jedynie 86 km przebiegu, wyglądał jak nowy, zresztą przecież był - jescze na tylnym błotniku widniał napis TYP 100). Od wtedy się zaczęło. Ojciec poopowiadał mi o swoich WSK, SHL M11, M11W, od tej pory to już o niczym innym nie myślałem tylko o SHL :D Na początku za bardzo nie był przekonany - po jakichś dwóch latach poszukiwań w okolicy trafiła się M11 - stan idealny (dosłownie) ale sie spóźniliśmy ;/ Za jakieś dwa miesiące pojechaliśmy do rodziny. Oglądam gazetę (oczywiście ogłoszenia) patrzę: MZ ETZ 150, 250 i inne motocykle - dzwonię. Czy nie masz może SHL-ki? Nie, tylko 4 MZ-tki. "A nie wiesz kto by miał?"" - "Będę wiedział za dwa miesiące, bo jutro wyjeżdzam do Niemiec i nie będzie mnie dwa miechy a nie mam telefonu do tego gościa - więc jak chcesz zadzwoń za dwa miesiące."
Odczekałem cierpliwe. Dzownię znów. Ok mam telefon. Dzwonię do właściciela SHL.
Lokalizacja: Łapy (woj. białostockie - 175 km ode mnie), po kilku minutach rozmowy: model: M11W, 600 zł, dokumenty(wyrejestrowana), 20 tys. przebiegu, plomby na silniku, orginał włącznie z lakierem, pierwszy właściciel, nie jeżdzona od 20 lat. No i nic, powiedziałem, że się jescze zastanowie. Nazajutrz wysłałem ojca do urzędu, żeby dowiedział się co i jak w takim fantem(wyrejestrowana) - najlepiej jakbym miał chociaz ksero dowodu rejestracyjnego. Dzownię do gościa z prośba czy by mi ksero dowodu nie przysłał, mówi nie ma problemu. Za jakieś 3 dni już mam tą kserówkę. Znów do urzędu. Kiespko - ale da radę (wytłumaczyli co i jak). Zadzwoniłem do gościa - daje 400 i jestem po nią w najbliższą niedzielę. Mówi 500 ostatecznie. I tak temat ucichł.... Za jakieś dwa tygodnie odbieram telefon: Czy jesteście jescze zainetersowani tą SHL-ka - bo ją uruchomiłem a jest duże zainteresowanie. Stary mówi dobra będziemy w niedziele. No i pojechaliśmy - i jest :D Dla mnie wygląda ładnie ;] Ale może wy ją skomentujcie....
A teraz krótka historia modelu M11W: Model M11W jest dosyć rzadkim modelem ponieważ okres produkcji wynosił tylko 10 miesięcy (od września 1967 do lipca 1968r.)
Wyprodukowano jedynie nieco ponad 26 tys. sztuk.


POWRÓT