Zakończenie sezonu i giełda w muzeum 2025
Zakończenie sezonu w Muzeum Motoryzacji i Techniki w Kobyłce!
Drodzy miłośnicy klasycznej motoryzacji!
Serdecznie zapraszamy Was 25 października 2025 r. (sobota) na oficjalne zakończenie sezonu w naszym muzeum.
Data: 25 października 2025
Start: godz. 16:00
Miejsce: Muzeum Motoryzacji i Techniki w Kobyłce
W programie:
• Ognisko integracyjne – zabierzcie dobry humor i kiełbaski!
• Oprowadzanie dyrektorskie po muzeum – unikalna okazja, by poznać ciekawe historie eksponatów z pierwszej ręki!
• Giełda części – dla pasjonatów, którzy chcą uzupełnić swoje zbiory lub wymienić się doświadczeniami.
Niech to będzie motoryzacyjne zakończenie sezonu pełne wspomnień, rozmów i pasji! Zabierzcie znajomych i rodzinę – widzimy się przy ognisku!
Zaplanujcie ten dzień z nami!
Wstęp wolny!
Muzeum Motoryzacji i Technikiul. Pionierska 7, Kobyłka
Godz. 16:00–18:00
